Výčepní zařízení

Výčepní sestava Lindr Pygmy 25/K Exclusive s vestavěným kompresorem 2x kohout

Luxusní výčepní zařízení se dvěma kohouty, to je sestava Lindr Pygmy 25/K Exclusive. Vybavena je vestavěným kompresorem, setem nápojové i vzduchové hadice, rozdvojkou na vzduchovou hadici, a dvěma rychlospojkami. Umožní čepovat dva různé nápoje nebo větší množství nápoje hned ze dvou sudů najednou. Dva kohout jsou zkrátka výhodou, zejména při větších akcích.

Cena v době recenze: 19 884 Kč

Výčepní zařízení Sinop Anta BK70 nerez

Praktický přenosný výčep Sinop Anta BK70 v nerezovém provedení se stane vaším nezbytným pomocníkem při pořádání menších akcí pro přátele či rodinu. Oslavujete? Chystáte party? Sejdou se u vás lidé na grilování? Pak jim vlastnoručně načepujte pivo a budete za hvězdu. S dvoukohoutovým přenosným výčepem to zvládnete raz dva. Vybaven je vzduchovým kompresorem a výkon má 70 l za hodinu!

Cena v době recenze: 24 932 Kč

Výčepní sestava Lindr Pygmy 20 s naražečem KOMBI (bez kompresoru)

Výčepní sestava Lindr Pygmy 20 vybavená autoventilem, naražečem Kombi, rychlospojkou a nápojovou hadicí vám splní sen o vlastní pípě. Tento typ naražeče lze použít pro mnoho pivovarů a třeba i pro točenou limonádu. Nejedná se ovšem o univerzální naražeč, vždy si raději zjistěte, zda vámi zvolené pivo bude vyhovovat.

Bezkompresorový výčep vyžaduje, abyste měli čím sami sud natlakovat. Použít lze hustlka, tlaková nádoba s CO2 či bezolejový kompresor. Máte-li některé z těchto zařízení, potěší vás nižší pořizovací cena takové pípy.

Cena v době recenze: 11 107 Kč

Výčepní zařízení Sinop befree MK25 nerez

Chcete své hosty překvapit dokonale vychlazeným a vlastnoručně načepovaným pivem? Pořiďte si přenosné výčepní zařízení a party může začít. Pro pravý požitek z čepovaných nápojů už nemusíte nikam chodit. Stačí narazit sud a pozvat příjemnou společnost. Rázem můžete čepovat jako hospodský. Nebo si jen rádi vychutnáte pivo v pohodlí domova? Domácí výčep SinopBefree MK25 v elegantním nerezovém designu splní vaše přání do puntíku.

Cena v době recenze: 16 999 Kč

Výčep Lindr Pygmy 25/K s vestavěným kompresorem a plochým naražečem

Výčepní sestava Lindr Pygmy 25/K s vestavěným kompresorem a plochým naražečem splní vaše představy do puntíku. V sestavě najdeme i vzduchovou a nápojovou rychlospojku na naražeč, nápojovou hadici i vzduchovou hadici. Délka chladicí smyčky dosahuje téměř čtrnáct metrů. Plochý naražeč Lindr lze použít pro produkty mnoha pivovarů.

Cena v době recenze: 15 552 Kč

Dvoukohoutové výčepní zařízení Sinop Anta AK40 nerez

Kdo chce na svých soukromých akcích čepovat pivo či limonádu, musí se vybavit přenosným výčepním zařízením. Jinak vám nezbyde nic jiného, než podávat lahváče nebo běhat se džbánkem do místní hospody. Výčep Sinop Anta AK40 v nerezovém provedení je dvoukohoutový a nabízí vysoký výkon se skvělým poměrem cena/kvalita.

Cena v době recenze: 17 787 Kč

Výčepní sestava LindrPygmy 25/K Exclusive s vestavěným kompresorem a naražečem KOMBI

Máte rádi akce pod širým nebem, zahradní grilovačky a posezení s přáteli? Pak pro vás bude výčepní sestava LindrPygmy 25/K Exclusive jako stvořená. Slouží k chlazení, dochlazování a čepování sudových nápojů jako je pivo, víno či limonáda. Využijete ji tedy pro dospělé i děti, ponejvíce samozřejmě poslouží k čepování piva.

Cena v době recenze: 19 590 Kč

Výčepní zařízení Sinop Anta MK20 Pivrnec nerez

Milovníci piva zajásají nad moderní přenosnou pípou, která se stane středobodem každé zahradní party. Není příliš velká, skvěle chladí a má odolnou konstrukci. Na venkovní akci by neměla chybět! Jednokohoutové výčepní zařízení Sinop Anta MK20 Pivrnec je jako stvořené pro zahradní letní sešlosti, grilovačky, party, oslavy a rodinné události. Vychladí profesionálně, ale přitom v domácím prostředí.

Cena v době recenze: 12 490 Kč

Výčepní sestava Lindr Pygmy 20/K s vestavěným kompresorem a naražečem BAJONET

Sen o dokonale vychlazených čepovaných nápojích se může stát snadno skutečností, stačí si domů pořídit výčepní sestavu. Využijete ji při rodinných akcích, oslavách, letních party a grilovačkách. Jste-li milovníky piva, využijete ji i jindy. Tato je vybavena naražečem Bajonet a vestavěným kompresorem pro veškeré pohodlí. Nápojová hadice měří 2 m a vzduchová hadice také.

Cena v době recenze: 13 699 Kč