Cestovní výčepní zařízení (párty pípy)

Výčepní sestava Lindr Pygmy 20 s naražečem KOMBI (bez kompresoru)

Výčepní sestava Lindr Pygmy 20 vybavená autoventilem, naražečem Kombi, rychlospojkou a nápojovou hadicí vám splní sen o vlastní pípě. Tento typ naražeče lze použít pro mnoho pivovarů a třeba i pro točenou limonádu. Nejedná se ovšem o univerzální naražeč, vždy si raději zjistěte, zda vámi zvolené pivo bude vyhovovat.

Bezkompresorový výčep vyžaduje, abyste měli čím sami sud natlakovat. Použít lze hustlka, tlaková nádoba s CO2 či bezolejový kompresor. Máte-li některé z těchto zařízení, potěší vás nižší pořizovací cena takové pípy.

Cena v době recenze: 11 107 Kč

Výčep Lindr Pygmy 25/K s vestavěným kompresorem a plochým naražečem

Výčepní sestava Lindr Pygmy 25/K s vestavěným kompresorem a plochým naražečem splní vaše představy do puntíku. V sestavě najdeme i vzduchovou a nápojovou rychlospojku na naražeč, nápojovou hadici i vzduchovou hadici. Délka chladicí smyčky dosahuje téměř čtrnáct metrů. Plochý naražeč Lindr lze použít pro produkty mnoha pivovarů.

Cena v době recenze: 15 552 Kč

Výčepní zařízení Sinop Anta MK20 Pivrnec nerez

Milovníci piva zajásají nad moderní přenosnou pípou, která se stane středobodem každé zahradní party. Není příliš velká, skvěle chladí a má odolnou konstrukci. Na venkovní akci by neměla chybět! Jednokohoutové výčepní zařízení Sinop Anta MK20 Pivrnec je jako stvořené pro zahradní letní sešlosti, grilovačky, party, oslavy a rodinné události. Vychladí profesionálně, ale přitom v domácím prostředí.

Cena v době recenze: 12 490 Kč